Inštitút ďalšieho vzdelávania sociálnych pracovníkov

Deň otvorených dverí na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety


Vážení uchádzači o štúdium, študenti, absolventi, rodičia a priatelia,

Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety poskytuje možnosť vzdelávať sa vo viac ako 100 študijných programoch v zdravotníctve a sociálnej práci, ale nakoľko je Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, máme tú česť a dovoľujeme si Vás srdečne pozvať na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, ktorý sa koná na akademickej pôde našej školy v Bratislave na námestí 1.mája č.1, dňa 16.04.2018 od 13.00 hod..

Budete mať možnosť nahliadnuť do života školy, stretnúť sa s vyučujúcimi a bližšie sa zoznámiť s našimi projektami v Európe, Ázii, Afrike. Pripravili sme pre Vás zaujímavé prednášky, na ktorých sa stretnete s uznávanými odborníkmi, a budete môcť v rámci rozhovorov s nimi získať nové informácie, a rozšíriť si svoje obzory.

Viac o programe nájdete na: https://www.seu.sk/den-otvorenych-dveri/

Tags

Kalendár konferencií

Kalendár je momentálne prázdny.


Odkazy

Prohuman

Vedecko-odborný internetový časopis - sociálna práca, psychológia, pedagogika, sociálna politika, zdravotníctvo, ošetrovateľstvo, rozvojová pomoc.
www.prohuman.sk


ProSurvey je nástroj pre pokročilú tvorbu online dotazníkov, prieskumov a výskumov.
Ponúkame spracovanie online dotazníka podľa dodanej predlohy. Oslovíme vybraných respondentov, vyhodnotíme odpovede. Pošleme Vám hotové výsledky, v ktorých sú tabuľky a grafy. Odbremeníme Vás tak od práce a vyhodnocovania dotazníkov, technického spracovania a tvorby grafov. Objednať si túto službu môžete: TU.